اطلاعیه تکمیلی در باره طرح ۸ آذر ۸۹

کمیته‌ی برگزاری طرح 8989 برای تسهیل کار مشارکت این هموطنان و دیگر علاقه مندان به آگاهی عموم می رساند که زمان ضبط ویدئوها می تواند در فاصله ده روزه ای باشد که برای ضبط و ارسال از پیش اعلام شده است. بنابرین هموطنان ایرانی در داخل و خارج می توانند از امروز تا پایان روز 17 آذرماه (8 دسامبر 2010) که پایان مهلت دریافت ویدئوها اعلام شده فیلم های خود را تهیه و ارسال کنند.
Be Sociable, Share!

ساعاتی از آغاز روز هشتم آذرماه 1389 خورشیدی که با طرح 8989 گره خورده است نگذشته که گروههایی از هموطنان علاقه مند به این طرح از “ایران ندا” خواسته‌اند فرصت بیشتری برای فیلم‌برداری داده شود تا بتوانند یک روز از زندگی خود را تصویر کنند. کمیته‌ی برگزاری طرح 8989 برای تسهیل کار مشارکت این هموطنان و دیگر علاقه مندان به آگاهی عموم می رساند که زمان ضبط ویدئوها می تواند در فاصله ده روزه ای باشد که برای ضبط و ارسال از پیش اعلام شده است. بنابرین هموطنان ایرانی در داخل و خارج می توانند از امروز تا پایان روز 17 آذرماه (8 دسامبر 2010) که پایان مهلت دریافت ویدئوها اعلام شده فیلم های خود را تهیه و ارسال کنند.

با آرزوی شرکت فعال هموطنان ما در هر کجای جهان که هستند،

کمیته برگزاری طرح
رضا علامه زاده
محبوبه عباسقلی زاده
مهدی جامی

در همین زمینه:
متن فراخوان و شرایط مشارکت در طرح یک روز از زندگی ایرانیان

در پاسخ به خانم شادی و دوستان دیگری که در باره شیوه ارسال و کم کردن حجم فیلم سوال دارند: پیشنهاد ما این است که اطلاعات ارائه شده در صفحه ارسال ویدئو را چک کنید. اگر به نتیجه نرسیدید مشکل را بنویسید تا راه حل پیدا کنیم.

در پاسخ به سوالها در باره تمدید زمان: تمام کسانی که تا نیمه شب چهارشنبه 17 آذرماه به وقت محلی خود به ما ایمیل زده اند یا کامنت گذاشته اند فرصت خواهند داشت تا کار خود را در زمانی که بیشتر از سه روز بعد از پایان مهلت نباشد تحویل دهند.

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!

Comments 

 1. […] This post was mentioned on Twitter by Arash Kamangir, Farhad.M. Farhad.M said: RT @Kamangir: ایران‌ندا «یک روز از زندگی ایرانیان» را تا نه روز دیگر تمدید کرد. http://iraneda.net/a/media/1224 […]

 2. […] تهیه ویدئوها به یک فرصت ده روزه تمدید شده است. لطفا اطلاعیه تکمیلی را […]

 3. […] و شرایط شرکت را در اینجا بخوانید. اطلاعیه تکمیلی را هم اینجا ببینید که می گوید مدت طرح به ده روز افزایش یافته […]

 4. شادی says:

  با تشکر از افزایش فرصت. می خواستم پیشنهاد کنم لینک نرم افزاری برای ادیت یا کم کردن حجم ویدئو را اینجا بگذارید. خیلی از ما تا به حال ویدئو با اینترنت نفرستادیم و نمی دانیم چه طور می توان حجم ویدئوها را پایین آورد. یک سری ممکن است حوصله گشتن روی اینترنت را نداشته باشند و همین منصرفشان کند. کما اینکه به خود من هم گفته شده فیلم می گیریم اما با سرعت کم چطور بفرستیمش. بعضی ها را باید هل داد دیگر! گذاشتن اطلاعاتی از این دست تشویقشان می کند و کارشان را ساده می کند.

 5. میر فندرسکی says:

  بهتر بود این عمل شما کارگردان نهایی نداشت و فقط یک نفر مسول تدوین نهایی می شد.
  به نظر بنده نمی شود نام کسی را به عنوان کارگردان در عنوان بندی نهایی اعلام کرد.
  فقط نام شرگت کنندگان آنهم به تر تیب حرف الفبا منعکس کننده یک عمل جمعی خواهد بود.
  رضا

 6. داریوش says:

  خواهش میکنم دست کم دوسه روز بیشترفرصت بدهید. ما در ایران برای پیدا کردن پهنای باند مناسب و ارسال کار مشکل داریم. حیف است که نتوانیم نتیجه کارمان را به موقع به شما برسانیم.فقط تا جمعه فرصت بدهید ممنون میشویم.

 7. Farbud says:

  تمدید تمدید

 8. Farbud says:

  کلن ده روز واسه فرستادن وقت بود… چه کاریه…

Title

نظر شما در باره طرح یک روز از زندگی ایرانیان چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...