ویدئو دیدار میرحسین موسوی و مهدی کروبی با آیت‌الله بیات زنجانی

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، در دیداری که در روز 11 بهمن ماه با آیت‌الله بیات زنجانی داشتند، از موج آزادیخواهی در منطقه حمایت کردند و دولت ایران را بی کفایت خواندند. در ویدیویی که به تازگی از این دیدار منتشر شده، مهدی کروبی و میرحسین موسوی نسبت به تعداد زیاد اعدام ها و تعجیل در اجرای احکام اعدام، بدون طی کامل مراحل دادرسی و قانونی در کشور اعتراض کرده و آن‌را ناشی از بی تدبیری حاکمان و ایجاد رعب و وحشت در جامعه قلمداد کردند. به نظر آنها، فارغ از چند و چون اتهامات افراد و درستی یا نادرستی این اتهامات، حق قانونی و شرعی هر انسانی است که با طی کامل مراحل دادرسی و قانونی بتواند از حقوق خود بهره مند شود.
Be Sociable, Share!
YouTube Preview Image
Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!

Comments 

 1. http://ukiniran.fco.gov.uk/fa/news/?view=News&id=559080682

  نگرانی وزیر امور خارجه بریتانیا از گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت رهبران اپوزیسیون در ایران

  بیانیه وزیر امور خارجه در یکم مارس درباره ی تحولات ایران:
  «گزارش‌هایی از انتقال رهبران مخالف دولت ایران میرحسین موسوی و مهدی کروبی به بازداشتگاه از خانه هایشان، جایی که آنها دو هفته تحت بازداشت خانگی بودند من را عمیقا نگران کرده است. من از مقامات ایران می خواهم بلافاصله هر دو آنها را آزاد کنند.
  من به ویژه نگران خواسته‌ی غیر قابل قبول نمایندگان مجلس ایران برای اعدام موسوی و کروبی هستم. چشم جهانیان به موقعیت بحرانی چهره‌های سیاسی مخالف در ایران دوخته شده است حتی در حال واکنش به اتفاقات در دیگر نقاط منطقه.
  در صورت تایید، این نقض آشکار ایران از تعهدات حقوق بشر است و با توجه به شعارهای ایران در مورد حمایت از اعتراضات مسالمت آمیز در منطقه بی شرمانه و ریاکارانه است. آزادی بیان و تجمع از حقوق مسلم و جهانی است که در قلب جوامع مترقی نهفته است. تداوم تلاش ایران برای سرکوب این حقوق را محکوم می کنیم »

Title

نظر شما در باره طرح یک روز از زندگی ایرانیان چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...