ارسال ویدئوچگونه فیلم تان را بفرستید:

برای ارسال فیلم به ایران ندا می توانید به سایت yousendit بروید و با آپلود فایل مورد نظر و درج آدرس ایمیل video [at] iraneda [dot] net در فیلد To فایل خود را برای ما ارسال کنید. برای استفاده از این سرویس لازم است که در قسمت From هم ایمیل خودتان را وارد کنید.

در عین حال می توانید از سرویس های مشابه مانند wetransfer نیز برای ارسال فایل استفاده کنید.

در صورتی که امکان استفاده از این سرویس ها به هر دلیلی برای شما میسر نبود، میتوانید ویدئو خود را به صورت زیپ شده در وب سایت های 4shared یا Rapidshare آپلود کنید و لینک آن را به آدرس ای میل video [at] iraneda [dot] net ارسال کنید.

اگر در سایت یوتیوب و ویمئو هم حساب دارید می توانید فیلمتان را در آنجا بگذارید و لینک اش را برای ما بفرستید. بهتر است برای دیدن فیلم تان کد دسترسی بگذارید و کد را برای ما همراه لینک به همان آدرس ایمیل بفرستید؛ یعنی به: video [at] iraneda [dot] net

مشخصات و اطلاعات ضروری:
به هر صورتی که ویدئوی خود را برای ما ارسال می کنید، لطفا مختصری از مشخصات فیلم را به همراه بفرستید (در حد 100 کلمه). همچنین، بهتر است که به فیلم خود یک نام غیرتکراری بدهید. اگر نام خودتان را روی فیلم بگذارید هم بهتر است. توجه داشته باشید که فیلمهای متعددی می رسد و اگر همه آنها با نامهای معمول و مشابه نامگذاری شده باشد کار بازیابی و پیگیری را دشوار خواهد کرد. یک نام خوب مرکب است از نام شما به اضافه تاریخ و محل. مثلا: Iraneda-29Nov2010-London. یا به طور فرضی برای مخاطبی که نام اش «زیبا»ست و کارش را در شیراز در 3 دسامبر فیلم گرفته نام مطلوب فایل ارسالی چنین خواهد بود: Ziba-3Dec2010-Shiraz

رعایت قوانین کپی رایت:
ایران ندا ویدئوهایی را می پذیرد که کار شخصی باشد و از تصاویر و فیلمهای دیگران یا موسیقی های دارای کپی رایت استفاده نکرده باشد. وجود هر گونه مشکل کپی رایت باعث می شود ویدئوی شما پذیرفته نشود.

فیلمهای تجاری و تبلیغاتی:
فیلمهایی که تبلیغ محصول و کالا و خدمات معینی باشد فیلم شهروندی محسوب نمی شود و پذیرفته نخواهد شد. اما اگر می خواهید فیلم شما به عنوان آگهی استفاده شود به عنوان آگهی بفرستید. برای این کار باید با بخش آگهی تماس گرفته و پیشاپیش هماهنگ کرده باشید (این صفحه را ببینید).

چگونه حجم فیلم خود را کاهش دهید:
ویدئوی بالا از سایت شبکه ملی ایران (شما) برداشته شده و نشان می دهد که چگونه می توانید حجم فیلم خود را برای ارسال کاهش دهید.

اگر برای ادیت فیلم و تدوین آن نیاز به نرم افزار دارید:
این نرم افزار رایگان را چک کنید که هم نسخه لینوکس دارد و هم نسخه ویندوز:
Open Movie Editor

تاریخ فیلمهای ارسالی:
تمام فیلمهایی که برای ایران ندا ارسال می شود باید جدید باشد و برای ایران ندا تولید شده باشد و کار فرستنده فیلم باشد. اگر فیلمی که می فرستید قدیمی است یا بسیاری آن را دیده اند یا کار خود شما نیست باز هم ممکن است در ایران ندا از آن استفاده کنیم اما دارای اولویت نخواهد بود. در عین حال اگر فیلمی که می فرستید صرفا برای معرفی است و می خواهید ایران ندا را از وجود آن فیلم مطلع کنید از ان استقبال می کنیم. در این موارد بهتر است از ایمیل دیگر ما برای ارسال لینک استفاده کنید؛ یعنی: info [at] iraneda [dot] net

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!

Comments 

.

Title

نظر شما در باره طرح یک روز از زندگی ایرانیان چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...